. . .
Aby kupić lub zainwestować kryptowaluty

Bitcoin jest pierwszą kryptowalutą. Świat usłyszał o niej w 2009 roku. Obecnie kryptowalut jest znacznie więcej. Liczba bitcoinów, które mogą znaleźć się w obiegu została ograniczona do 21 milionów sztuk. Kontroli na kryptowalutami nie sprawuje żaden bank centralny. Waluty te coraz więcej osób zaczyna darzyć dużym zaufaniem. Jak można je zdobyć?

Bitcoiny i inne kryptowaluty można kupić w kantorze

Kryptowaluty uważane są za bardzo stabilne waluty. Na kurs bitcoin w bardzo niewielkim stopniu wpływają zawirowania na światowych rynkach. Osoby, które chcą kupić bitcoin nie mają z tym dzisiaj najmniejszych problemów. Bezpiecznie transakcji kupna można dokonać w kantorze. Kantor kryptowalut prowadzi transakcje szybko i anonimowo.

Obecnie działa na rynku więcej niż tylko jeden kantor kryptowalut. Przed podjęciem ostatecznej decyzji o zakupie, warto porównać kurs bitcoin w kilku różnych kantorach. Aby kupić bitcoiny nie trzeba posiadać żadnych umiejętności. Trzeba jedynie wybrać kantor bitcoin, wejść na jego stronę i kliknąć kup bitcoin. Cała transakcja odbędzie się szybko i bezpiecznie.

Transakcje na giełdzie

Inna możliwość kupna bitcoin to giełda kryptowalut. Giełda kryptowalut to sposób na to, aby kupić bitcoin bezpośrednio od osób, które są w ich posiadaniu. Często zdarza się, że na giełdzie kurs bitcoin jest bardziej korzystny niż w kantorze. Zakup kryptowaluty odbywa się bardzo szybko. Cała procedura rozpoczyna się od kliknięcia w kup bitcoin i trwa nie dłużej niż kwadrans. Internetowe kantory i giełda kryptowalut to miejsca, w których można bezpiecznie kupić/sprzedać wirtualną walutę.