. . .
Warszawski luksus w przystępnych cenach

Warszawa uchodzi za drogie miasto, ale jeśli porównać je z propozycjami dostępnymi w innych stolicach europejskich krajów, luksusowe mieszkania do wynajęcia Warszawa wcale nie odstraszają swoimi cenami. Tym bardziej, że prężnie działa zarówno rynek pierwotny, jak i wtórny.

Pierwotny rynek nieruchomości

W Warszawie największe wrażenie na pewno zrobi na nas pierwotny rynek nieruchomości, czyli lokale, które dopiero po raz pierwszy są oferowane do wynajęcia lub do kupienia. Obejmuje on także inwestycje, które są dopiero realizowane i prawdopodobnie to one będą już za niedługo najbardziej rozchwytywane.

Odbywa się tutaj bowiem wielka rewolucja technologiczna i luksusowe rezydencje coraz częściej pełnią rolę domów inteligentnych, a także nie brakuje w nich technologii ekologicznych. Świadomość ekologiczna połączona z naturalnymi doznaniami charakterystycznymi dla tych technologii to coś, obok czego nie przejdziemy obojętnie.

Wtórny rynek nieruchomości

Wtórny rynek nieruchomości prezentuje się fenomenalnie, ponieważ dostępne na nim ekskluzywne domy jeszcze pachną nowością i nie można powiedzieć, że są to inwestycje starsze. Pojawiają się na nim oczywiście białe kruki, w przypadku których ważniejsza od właściwości budynków jest jego historia i lokalizacja, ale zdecydowana większość propozycji to nieruchomości bardzo nowoczesne, zbudowane w ostatnich latach.

Dotyczy to zwłaszcza nieruchomości przeznaczonych na wynajem, ponieważ te często były tworzone z myślą o osobach, które w Warszawie zabawią rok, dwa, a potem przeniosą się gdzieś indziej. W ten sposób zwykle działa wyższa kadra managerska.