. . .
Rynek wtórny czy rynek pierwotny?

Warszawski rynek nieruchomości to naprawdę interesujące miejsce dla osób, które poszukują propozycji o podwyższonym standardzie. W Warszawie pojawia się wielu klientów korporacyjnych, którzy nie zawsze zainteresowani są zakupem nieruchomości, ponieważ ich pobyt tutaj będzie miał charakter krótkoterminowy. Propozycje dostępne na rynku nieruchomości dostosowane są właśnie do takich wymagań. Tylko gdzie lepiej szukać dla siebie opcji? Czy lepsze będą luksusowe rezydencje na rynku pierwotnym, czy raczej lepiej jest zwracać uwagę na rynek wtórny?

Propozycje z rynku pierwotnego

Rynek pierwotny nieruchomości jest w Warszawie wyjątkowo ekscytujący, ponieważ trwa właśnie rewolucja technologiczna i pojawia się coraz więcej wysoko zautomatyzowanych, inteligentnych domów. Trzeba jedynie mieć na uwadze to, że ekskluzywne domy o wysokim standardzie i mądrych rozwiązaniach bardzo często są jeszcze w fazie budowy i dostępne będą na sprzedaż lub do wynajęcia dopiero za jakiś czas.

Nie jest to oczywiście wada sama w sobie, ponieważ jeśli luksusowe mieszkania do wynajęcia Warszawa potrzebne nam będą dopiero od przyszłego roku, bo wtedy zaczniemy pracę w Warszawie, wejdziemy do domu czy mieszkania pachnącego nowością i będącego na czasie.

Świetne oferty na rynku wtórnym

Jeśli potrzebujemy czegoś na już, raczej zwrócimy się w kierunku wtórnego rynki nieruchomości. W Warszawie jest on bardzo bogaty, ponieważ wiele osób zatrzymuje się tutaj na krótko i luksusowych nieruchomości do zakupu i na wynajem nie brakuje. Rotacja jest bardzo duża, ale nie warto się też za długo zastanawiać, ponieważ zwłaszcza najciekawsze propozycje szybko znajdują najemców i znikają z rynku na jakiś czas.