. . .
Mieszkania pod klucz - najbardziej komfortowa forma zakupu

Rodzaje dostępnych mieszkań

Nowe mieszkania w Poznaniu obecnie najczęściej budowane są pod klucz, jednak znaleźć też możemy oferty w stanie deweloperskim. Czym się różnią? Mieszkania pod klucz są niemal całkowicie przygotowane do zamieszkania. Wnętrza najczęściej zostały częściowo lub całościowo urządzone przez firmę wystawiającą ofertę. Z kolei mieszkania w stanie deweloperskim to praktycznie surowy lokal, który jedynie jest przygotowany do prac wykończeniowych. W zależności od dewelopera, umowa może obejmować zupełnie inne świadczenia. Warto dlatego wnikliwie zapoznać się ze szczegółowymi informacjami.

Dlaczego warto zakupić dom pod klucz?

Mieszkanie pod klucz to bardzo wygodne rozwiązanie dla osób, które decydują się na zakup mieszkania. Wiąże się z tym bardzo wiele udogodnień, co sprawia, że obecnie jest to najpopularniejsza forma kupna mieszkania.

  • Oszczędzasz swój czas, ponieważ mieszkania pod klucz są praktycznie gotowe do zamieszkania i nie wymagają żadnych dodatkowych prac remontowych.
  • Wbrew pozorom możesz zapłacić mniej, ponieważ deweloperzy współpracują z różnymi firmami i często mają zniżki na usługi oraz materiały budowlane.
  • Zanim zdecydujemy się na zakup mieszkania, możemy dokładnie obejrzeć, w jaki sposób jest wykończony i czy odpowiada to naszym oczekiwaniom. Przy wcześniejszej rezerwacji lokalu, możliwe jest monitorowanie poszczególnych efektów.
  • Nie musisz się niczym martwić! Wszystkim zajmuje się deweloper i to on odpowiada za pracę, którą wykonują fachowcy.