. . .
Płyty gumowe SBR Proflex - podstawowe zalety

Bezpieczeństwo na placach zabaw i obiektach sportowych to podstawowy wyznacznik, którym kieruje się każdy producent takiego materiału. Podobnie jest w przypadku firmy MTJ-GROUP S.C, w ofercie której znajdują się maty i płyty gumowe SBR Proflex, które charakteryzują się wieloma zaletami. Czym odznaczają się te produkty?

Po pierwsze – bezpieczeństwo

Płyty SBR gumowe Proflex charakteryzują się przede wszystkim bezpieczeństwem stosowania. Mata SBR jest elastyczna i charakteryzuje się dużą wchłanialnością wszelkich uderzeń i drgań. Dodatkowo jest antypoślizgowa i wibroizolacyjna. Jednocześnie – co warte podkreślenia – maty gumowe SBR – posiadają unijną normę PN – EN 1177, która jest przyznawana produktom o właściwościach amortyzacyjnych (co chroni przed jakimikolwiek urazami wynikającymi z upadków).

Produkty są też wyposażone w atest Państwowego Zakładu Higieny, co oznacza ich dopuszczenie do użytkowania przez najmłodszych. Te wszystkie cechy sprawiają, iż maty i płyty gumowe Proflex SBR mogą tworzyć bezpieczną przestrzeń do zabawy, bez ograniczania ruchów czy zachowań najmłodszych. 

Po drugie – wysoka jakość i trwałość

Inną ważną cechą płyt i mat gumowych SBR Proflex jest ich wysoka jakość i trwałość. Płyty i maty są tworzone ze specjalnego materiału, który posiada przepuszczalną strukturę i odpływy liniowe. Dzięki temu są one nie tylko wodoprzepuszczalne i odporne na wszelkie niekorzystne warunki atmosferyczne, ale także niezwykle trwałe i wytrzymałe. A to sprawia, iż mogą być używane przez długi okres czasu. Maty i płyty gumowe SBR Proflex to doskonały materiał na place zabaw i różnorodne obiekty sportowe.