. . .
Nowoczesne modele bram garażowych

Bramy garażowe różnią się od siebie przede wszystkim sposobem otwierania. Do wyboru są bramy garażowe roletowe (to bramy garażowe wyjątkowo komfortowe, ale też najdroższe na rynku), uchylne, rozwierane i segmentowe. Zdecydowanie najwięcej inwestorów wybiera dzisiaj zamontowanie bram garażowych segmentowych.

Jaką bramę wybrać?

Większość bram, które dostępne są na rynku sprzedawane są w dwóch wariantach: z ocieplaniem lub bez. Te pierwsze kosztują więcej, ale zamontowanie bram garażowych z ocieplaniem jest rozwiązaniem lepszym. Zamontowanie bram garażowych z ociepleniem sprawdza się zarówno w garażach, które są ocieplone, jak również w tych ocieplanych. Montowanie bram garażowych z ociepleniem w ogrzewanym garażu zapobiegnie stratom ciepła. Z kolei montowanie bram garażowych z ocieplaniem w garażu nieogrzewanym zapobiegnie osadzaniu się szronu. Kupując bramę warto wybrać sprzedawcę, który oferuje montowanie bram garażowych.

Zalety nowoczesnych bram garażowych

Montaż bram garażowych przez ekipę fachowców sprawi, że przez długie lata bramy będą działać bez zarzutów. Montaż bram garażowych przez fachowców jest o tyle dzisiaj ważny, że producenci bram proponują mnóstwo rozwiązań poprawiających ich funkcjonalności. Dlatego lepiej nie powierzajmy montaż bram garażowych laikom. Zanim więc kupimy bramę sprawdźmy, czy można od razu zamówić ekipę, która ją szybko, sprawnie i w atrakcyjnej cenie zamontuje. Jeżeli zainteresował się ten temat, to więcej informacji i szczegółów znajdziesz w naszym wcześniejszym artykule.