. . .
Wysokiej jakości lakiery do różnych zastosowań

Lakiery są stosowane nie tylko do ochrony różnych powierzchni przed czynnikami zewnętrznymi. Znajdujące się obecnie w sprzedaży lakiery sprawdzają się także do nadawania powierzchniom walorów dekoracyjnych.

Jakie zastosowanie mają lakiery uniwersalne?

Jak wskazuje nazwa, uniwersalne lakiery są produktami, które mają uniwersalne, a więc bardzo szerokie zastosowanie. Lakiery uniwersalne są niezwykle przydatne podczas wykonywania wielu prac remontowych i renowacyjnych. Plusem jest także to, że lakiery uniwersalne mogą być stosowane na różnych rodzajach podłoża.

Można wykorzystać je do malowania ceramiki, drewna, betonu i niektórych tworzyw sztucznych. Wśród dostępnych obecnie na rynku lakierów są także lakiery podkładowe. Plusem jest to, że lakiery podkładowe mogą być stosowane zarówno przez profesjonalistów, jak i majsterkowiczów. Lakiery podkładowe mają krótki czas schnięcia, co jest jednym z ich atutów.

Do czego wykorzystać lakier do metalu?

Zgodnie z nazwą, lakiery do metalu służą do zabezpieczania elementów metalowych. Lakier do metalu doskonale sprawdza się do malowania powierzchni wykonanych ze stali i metalu. Dzięki temu, że lakier do metalu dostępny jest w postaci aerozolu jest bardzo wygodny w stosowaniu. Do bardzo ciekawych lakierów zaliczyć można lakier fluorescencyjny. Lakier ten ma bardzo wiele zalet. Przede wszystkim lakier fluorescencyjny jest odporny na niekorzystne warunki atmosferyczne oraz na promieniowanie UV. Lakier fluorescencyjny dostępny jest w różnych kolorach.