. . .
Marka ciężarówek z wieloletnią historią

DAF Trucks NV ma siedzibę w Holandii i jest obecnie częścią grupy firm PACCAR. Główny zakład znajduje się w Eindhoven. Firma DAF powstała w 1928 roku. Została kilkakrotnie zreorganizowana, ale główne priorytety DAF jako producenta zaawansowanych technicznie i niezawodnych ciężarówek oraz jego nienagannej reputacji pozostały niezmienione.

Historia marki DAF

W 1996 r. Amerykańska korporacja Paccar odkupiła 100% DAF, stając się jej pełnym właścicielem. Dziś DAF, produkujący 25 tysięcy samochodów rocznie, zachowuje tytuł jednego z największych na świecie producentów średnich i ciężkich samochodów ciężarowych. Firma produkuje też części do ciężarówek DAF. Części DAF są następnie rozprowadzane wśród autoryzowanych dealerów marki. Części DAF charakteryzują się dużą wytrzymałością i niskim zużyciem. Części DAF możemy też kupić w sklepach internetowych.

Wysokiej jakości części do ciężarówek DAF

W ciągu 85 lat swojego istnienia firma z ufnością zajęła miejsce wśród głównych producentów w dziedzinie rozwoju, produkcji, dostaw i konserwacji pojazdów ciężarowych. Najnowsze rozwiązania projektowe, zapewniające najwyższą jakość prezentowanych produktów, od dawna są znakami towarowymi firmy. Podstawą sukcesu DAF jest ciągłe zaangażowanie w tworzenie wartości dodanej dla właścicieli ciężarówek DAF. Obecnie transport samochodowy DAF to znana na całym świecie marka, która jest tradycyjnie bardzo popularna wśród kierowców ciężarówek. Pojazdy tej firmy cechuje podwozie o wysokiej wytrzymałości, które jest w stanie wytrzymać duże obciążenia, a obecność układu hamulcowego z elektronicznym układem sterowania umożliwia zatrzymanie tego pojazdu praktycznie bez sytuacji awaryjnych, niezależnie od jakości i rodzaju nawierzchni. Dotyczy to również hamowania awaryjnego.