. . .
Zabieramy ze sobą rower na wakacje

Lato sprzyja rowerowym wycieczkom. Możliwość dojechania rowerem do celu podróży nie zawsze jest możliwa. Wyjeżdżając własnym samochodem możemy zabrać ze sobą rowery. Można je przewieźć na różne sposoby, na przykład w bagażniku. Wiele osób wybiera uchwyt na rower.

Czy to bezpieczny sposób przewożenia?

Tak, uchwyt na rower pozwala bezpiecznie przewieźć rower na dachu samochodu. Wcześniej należy na dachu samochodu zamontować belki dachowe bagażnika. Dopiero do tych belek można zamontować uchwyt na rower. Takie rozwiązanie proponuje wiele marek samochodowych, również Volkswagen. Oryginalny uchwyt rowerowy może nie będzie rozwiązaniem najtańszym (zwłaszcza, gdy chcemy przewieźć więcej niż jeden rower), ale na pewno oryginalny uchwyt rowerowy zapewni nam bezpieczne przewiezienie roweru w każde, nawet najbardziej odległe miejsce. Oryginalny uchwyt rowerowy VW montuje się szybko i wygodnie.

Gdzie kupić uchwyt na rower?

Oryginalny uchwyt rowerowy VW najlepiej jest kupić w licencjonowanym sklepie. Będziemy mieć wtedy pewność, że na pewno zakupiony oryginalny uchwyt rowerowy VW to nie udana podróbka. Uchwyt rowerowy Volkswagen poddawany jest przed skierowaniem do sprzedaży różnym testom. Uchwyt rowerowy Volkswagen wykonano tak, aby w czasie przewożenia roweru nie doszło do jego uszkodzenia czy wyrwania z uchwytu przez silny pęd powietrza. Osoby zainteresowane tym tematem odsyłamy do naszego wcześniejszego artykułu. Piszemy w nim dlaczego warto postawić na oryginalny uchwyt rowerowy VW.