. . .
Płyty i maty gumowe SBR Proflex - podstawowe zastosowanie

Płyty i maty gumowe SBR Proflex doskonale sprawdzą się wszędzie tam, gdzie wymagane jest bezpieczeństwo, wygoda i trwałość. Płyty SBR firmy MTJ-GROUP S.C charakteryzują się nie tylko wysoką jakością i trwałością (co gwarantuje użytkowanie przez długi okres czasu), ale także bezpieczeństwem i komfortem użytkowania. Płyta lub mata SBR Proflex jest elastyczna, antypoślizgowa i wibroizolacyjna, a dodatkowo posiada właściwości amortyzacyjne. To wszystko sprawia, iż jest materiałem bardzo bezpiecznym, który sprawdzi się na wielu powierzchniach. Gdzie warto zastosować te produkty?

Po pierwsze – place zabaw

Maty i płyty gumowe Proflex SBR sprawdzą się przede wszystkim na placach zabaw – i to zarówno tych zlokalizowanych pod dachem, jak i na świeżym powietrzu. Szereg cech zwiększających bezpieczeństwo (takich jak elastyczność, właściwości amortyzacyjne i antypoślizgowe czy wchłanialność uderzeń i drgań) sprawia, iż dzięki nim można stworzyć doskonałe warunki do bezpiecznej zabawy, bez jakiegokolwiek ograniczania ruchów czy zachowań najmłodszych.

Dzieci mogą się bawić bezpiecznie, a ich opiekunowie mogą być spokojni o ich zdrowie. Natomiast wodoprzepuszczalność i odporność na warunki atmosferyczne (w tym mróz) sprawia, iż płyty SBR Proflex mogą też być zastosowane na placach zabaw umiejscowionych na zewnątrz.

Po drugie – siłownie i kluby fitness

Podstawowym zadaniem siłowni i klubów fitness jest zapewnienie klientom bezpieczeństwa i wygody. Tutaj – podobnie jak na placach zabaw – duże znaczenie ma amortyzacja, elastyczność czy wchłanialność uderzeń. Dlatego też płyty gumowe SBR doskonale sprawdzą się we wszelkich obiektach sportowych.

Gdzie jeszcze można zastosować maty i płyty SBR gumowe Proflex? Produkty te doskonale sprawdzą się na tarasach i balkonach, w ogrodach i parkach, a nawet w stajniach, boksach czy alejkach dla zwierząt. Jest to bardzo uniwersalny materiał, który można zastosować w bardzo wielu miejscach. A szeroki wybór płyt i mat SBR Proflex jest dostępny na stronie internetowej.