. . .
Jakość pojazdów DAF

Ciężarówki DAF XF to samochody najwyższej jakości. Bezbłędnie radzą sobie z dalekobieżnym i międzynarodowym transportem towarów. Kabina ma wszystkie warunki, aby stworzyć wygodne miejsce dla kierowcy.

Kabina i możliwości manewrowania

Wysoka jakość wykonania pozwala maszynie skutecznie radzić sobie w trudnych warunkach drogowych. W razie jakichkolwiek awarii łatwo jest kupić części do ciężarówek DAF. Mogą to być części używane DAF lub nowe części DAF. Największe zalety DAF, to duża zwrotność nie tylko na autostradzie, ale także na obszarach miejskich. Na tej liście uwzględniono również niezawodność wszystkich jednostek i zespołów, a także stosunkowo niski poziom zużycia paliwa przez samochody tej klasy. Wygodne warunki dla kierowców ciężarówek powinny dotyczyć nie tylko samych kierowców, ale także właścicieli floty, ponieważ od tego zależy zdolność do pracy danej osoby i nie jest to ostatni czynnik w ruchu towarowym. W ciężarówkach DAF poziom komfortu kierowcy jest wysoki, a samo miejsce pracy jest wyposażone w wiele przydatnych funkcji.

Wszechstronność i uniwersalność pojazdu

Przy regularnym transporcie towarów na duże odległości spedytorzy muszą wybrać ciężarówkę, która może nie tylko przewieźć określony ładunek, ale także spełnić wszystkie wymagania dotyczące pojazdu. Każda maszyna powinna zapewniać wysoki poziom niezawodności, a także wykazywać wydajność w różnych warunkach klimatycznych. Ciężarówki DAF mają silniki o dużej mocy i są w stanie udźwignąć kilka ton. Ta funkcja jest zapewniona przez kilka osi, a także przekładnię w kilku etapach z niższymi biegami.