. . .
DAF - doskonały wybór

Na naszym rynku motoryzacyjnym ciężarówki DAF zyskują coraz większą popularność. Producent produkuje niezawodne ciężarówki dostosowane do warunków naszego kraju.

Zawieszenie i bezawaryjna praca

Mechanizmy są zaprojektowane w taki sposób, że w zależności od jezdni występuje równomierny rozkład obciążenia, co pomaga zmniejszyć zużycie części i komfortowy ruch. Ze względu na obecność kilku sztywnych osi (od dwóch do czterech) ciągnik może być w pełni obciążony, co nie wpłynie na jakość kontroli. Producent zaprojektował ciężarówki do długotrwałej bezawaryjnej pracy. W przypadku jakiejkolwiek awarii części do ciężarówek DAF są dostępne w sieciach sprzedaży. Mogą to być części do DAF używane lub części DAF nowe.

Kabina i wygoda DAF

Kierowcy ciężarówek zauważyli już, że kabina w tych modelach jest bardzo przestronna i wygodna. Prosty panel sterowania, mały promień skrętu, zwrotność – cechy, które wyróżniają pojazdy DAF. Wybierając daną ciężarówkę, należy przejść przez trasę testową, oceniając każdą cechę wyposażenia, komfortu i systemu bezpieczeństwa dostarczonego przez producenta. Większość klientów jest tutaj niezwykle zadowolona z dużego wyboru typów kabin, podwozi i akcesoriów. Łatwość obsługi i mały promień skrętu sprawiły, że ciężarówka DAF idealnie nadaje się do transportu towarów nawet w środowisku miejskim. W odróżnieniu od innych pojazdów tego typu manewrowanie nawet po ciasnych ulicach wielkich miast jest tutaj stosunkowo łatwe.