. . .
DAF - doskonały wybór

Na naszym rynku motoryzacyjnym ciężarówki DAF zyskują coraz większą popularność. Producent produkuje niezawodne ciężarówki dostosowane do warunków naszego kraju.

Zawieszenie i bezawaryjna praca

Mechanizmy są zaprojektowane w taki sposób, że w zależności od jezdni występuje równomierny rozkład obciążenia, co pomaga zmniejszyć zużycie części i komfortowy ruch. Ze względu na obecność kilku sztywnych osi (od dwóch do czterech) ciągnik może być w pełni obciążony, co nie wpłynie na jakość kontroli. Producent zaprojektował ciężarówki do długotrwałej bezawaryjnej pracy. W przypadku jakiejkolwiek awarii części do ciężarówek DAF są dostępne w sieciach sprzedaży. Mogą to być części do DAF używane lub części DAF nowe.

Kabina i wygoda DAF

Kierowcy ciężarówek zauważyli już, że kabina w tych modelach jest bardzo przestronna i wygodna. Prosty panel sterowania, mały promień skrętu, zwrotność – cechy, które wyróżniają pojazdy DAF. Wybierając daną ciężarówkę, należy przejść przez trasę testową, oceniając każdą cechę wyposażenia, komfortu i systemu bezpieczeństwa dostarczonego przez producenta. Większość klientów jest tutaj niezwykle zadowolona z dużego wyboru typów kabin, podwozi i akcesoriów. Łatwość obsługi i mały promień skrętu sprawiły, że ciężarówka DAF idealnie nadaje się do transportu towarów nawet w środowisku miejskim. W odróżnieniu od innych pojazdów tego typu manewrowanie nawet po ciasnych ulicach wielkich miast jest tutaj stosunkowo łatwe.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *